Jak zdobyć płaski brzuch do lata

Jak zdobyć płaski brzuch do lata

Chociaż trendy się zmieniają z roku na rok w modzie być chudy, a drugi wygodne wypełnione, płaski brzuch, nigdy nie wyjdzie z mody. Dziś, nowoczesne trendy i na nas, i co najlepsze – to być zdrowo i dobrze wyglądać – idealne połączenie.

Ale zdrowie nie musi oznaczać, płaski brzuch, który tak wiele chcemy, i nie trzeba żadnych trudnych ćwiczeń, które tak niechętnie w pragnienie, aby go idealnym brzuchem.

Jaki jest klucz do sukcesu?

Płaski brzuch, powiedzielibyśmy, 80 % zasilanie i 20 % treningu, a z tych 20 %, niestety, tylko 10 procentów przysiadów. Co to znaczy? Oznacza to, że człowiek ma tłuszcz na brzuchu, nie może tylko dostać się na płaski brzuch, z drugiej strony, może ona wzmocnić mięśnie brzucha, ale nadal będzie pod zadaszeniem tłuszczu.

Jaki jest klucz do sukcesuTam się dostać do zasilania i cardio.

Prawidłowe odżywianie – główny sojusznik w walce z tłuszczu na brzuchu

Do tego, aby rozpocząć z, tłuszcz na brzuchu w większości składa się z rafinowanego cukru, żywności przetworzonej i tłustych pokarmów, alkoholu i produktów, które zawierają zbyt dużo soli. Nasz organizm po prostu traci bitwa w walce z te produkty, i dlatego należy ich unikać.

Jedzenie, które można wprowadzić w swój organizm, muszą być wysokiej jakości, ale także, dobrze rozmieszczone w ten sposób, nie będziesz jeść mniej, niż więcej. Zaleca się podać 3 główne posiłki dziennie i 2 małych međuobroka. Wygląd tych wszystkich posiłków w ciągu dnia zdaliśmy sobie sprawę w tym tekście.

Małe i wysokiej jakości żywności, pomagamy naszemu organizmowi ситтима przez dzień, a jest to szczególnie ważne, i śniadanie, które daje nam energię. Ta metoda zasilania, również sprječavamo później, przejadanie się, która jest jednym z największych przestępców, tłuszcz na brzuchu.

Jak rozplanować posiłki?

Śniadanie powinno być bogate. Podaruj sobie wystarczająco dużo węglowodanów i białka, a śniadanie jedz godzinę po przebudzeniu. Ponadto, brak szklanek malomasnog mleka nie będzie bezużyteczny.

Później, na przekąskę, trochę tłuszczu, to może być Jak rozplanować posiłkigarść migdałów lub orzeszków ziemnych w skorupkach. Następnie, w samo południe, spróbuj połączenie białek i węglowodanów, ale te “dobre” węglowodany, takie, jak, na przykład, ziemniaki. Następnie jeszcze jeden pośredni, a to może być od drzew owocowych, mąka pszenna, kasza manna, pszenica lub warzywa.

I wtedy przysłowiowy obiad, który powinien być łatwy, ale bardzo dobrze, łączyć białka i tłuszcze. Na przykład, chudy twaróg z oliwą z oliwek, sałatka z tuńczyka i tym podobne.

Kilka złotych zasad żywienia:

Zawsze śniadanie.

Pożądane jest połączenie białek i węglowodanów, lecz także białek i tłuszczów. Węglowodany i tłuszcze nie bardzo dobrze pasują, zwłaszcza, jeśli są to produkty, takie jak ziemniaki i olej (frytki).

Owoców nie jeść zbyt późno i nie zbyt łączyć z innymi produktami. Dobre połączenie owoców z wodą i stylowe, zielone warzywa, ale nie w mieszaninie (puree) dodać warzywa, które zawierają skrobię.

Ciesz się dzień za oszustwo. Jeden dzień w tygodniu można spożywać żywności, która nie zawiera się w zdrową dietę, nie zaszkodzi.

Zmierz swoją talię i śledzić wyniki. Pomiary masy ciała, często może wprowadzić w błąd, bo ona jeszcze nie wie, jak przepukliny sprawiają, że mięśnie, a ile-tłuszcz. Pomiar talii lepiej poznasz jego wyniki. Nie zaszkodzi ani wziąć, i powtórzyć farbowanie przez jakiś czas, a następnie spojrzeć na postęp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *